Yazılı Basın Haberler

Basında Sigorta Tahkim Komisyonu

FARE KEMİRECEK, KASKO ÖDEYECEK

Kaynak : Milli Gazete   Tarih : Ağustos 2012

Fare kemirecek, kasko ödeyecek Sigorta şirketleri ile sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkları çözen Sigorta Tahkim Komisyonu, sigortalı bir aracın aksamlarının fare tarafından kemirilmesi nedeniyle sigorta şirketinin, 18 bin liralık tazminat ödemesine karar verdi

Devamını oku...

 

FARENİN KEMİRDİĞİ ARAÇ DA SİGORTA KAPSAMINDA

Kaynak : Yeni Akit   Tarih : Ağustos 2012

Farenin kemirdiği araç da sigorta kapsamında İSTANBUL - Sigorta şirketleri ile sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkları çözen Sigorta Tahkim Komisyonu, sigortalı bir aracın aksamlannın fare tarafından kemirilmesi nedeniyle sigorta şirketinin, 18 bin liralık tazminatı ödemesine karar verdi.

Devamını oku...

 

KASKOYU FARELER DELDİ

Kaynak : Yeni Şafak   Tarih : Ağustos 2012

Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü Metin Karacan, sigorta şirketleri ile sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkları çözen Sigorta Tahkim Komisyonu'na, kasko sigortası teminatında yer almayan konularda ilginç başvurular geldiğini kaydetti

Devamını oku...

 

ARACINIZI FARE KEMİRİRSE KORKMAYIN

Kaynak : Bugün  Tarih : Ağustos 2012

Aracınızı fare Sigorta şirketleriyle sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkları çözen Tahkim Komisyonu, sigortalı aracın aksamlarının fare tarafınkemirilmesi nedeniyle sigorta 18 bin liralık tazminatı karar verdi.

Devamını oku...

 

Otomobili ne çalındı ne de ne de kaza yaptı fakat sigorta şirketi bu zararı karşıladı

Kaynak : Sigortacı Gazetesi   Tarih : Ağustos 2012

Otomobili ne çalındı ne de kaza yaptı fakat sigorta şirketi bu zararı karşıladı. Otomobilin motor kablosunu fare kemirdi. Sigorta şirketi kasko kapsamında değil diye zararı ödemedi. Sigortalının başvurusu üzerine devreye giren 'Sigorta Tahkim Komisyonu' sigortalının kastı olmadığına hükmederek 18 bin liralık hasarın ödenmesine karar verdi.

Devamını oku...

 
Diğer Makaleler...